Refinancování hypotéky

Refinancování hypotéky je právě ten čas, kdy se vyplatí začít řešit situaci ohledně toho, jak je možné bez zvýšeného úsilí ušetřit na splátce hypotéky. Obvykle je vhodné hypotéku refinancovat v období změny fixace, kdy je splacení hypotéky zdarma. Tím pádem je možné i hypotéku refinancovat u jiné banky, to znamená, že se u jedné banky hypotéka zaplatí a u další banky vznikne hypotéka nová (na nižší částku). Tím pádem nejenom ušetříte na úrocích, ale máte šanci docílit daleko zajímavější sazby, díky čemuž se dá na konečné splácené sumě ušetřit až několik desítek tisíc korun.

Princip refinancování hypotéky:
Princip refinancování hypotéky je relativně logický. V době změny fixace je období, kdy je možné půjčku bez sankcí splatit. Tím pádem je hypotéka ve fázi, kdy se bude jednat o novém období fixace a o sazbě hypotéky. Díky velice konkurenčnímu trhu u nás, je možné v tomto období na banku zatlačit a pokusit se s ní vyjednat lepší podmínky. To můžete udělat jak nátlakem na banku jako takovou, tak i zpracováním konkurenční nabídky, kterou využijete pro přitlačení vaší stávající banky, a pokud na tuto sazbu nepřistoupí, můžete velice jednoduše a rychle přejít ke konkurenci. Snadno, rychle a hlavně na tom ušetříte.

Jak refinancovat hypotéku:
Refinancování hypotéky není nic složitého, a pokud o něj máte zájem, stačí vyplnit formulář níže a kontaktuje vás pracovník, který vám vše vysvětlí, pomůže najít nejvýhodnější banku a zadarmo vám ušetří nějaké peníze. To je vcelku dobrý návrh, nemyslíte? Je to pouze o tom, že je potřeba najít tu správnou banku, kterou si vyberete vy sami. Nikdo za vás nebude rozhodovat. Tak nečekejte. A nechte si vaší hypotéku refinancovat.